Váci kiesés a kupából: a végén ment el a meccs

dunaujvaros-vac-kezimeccs-700VÁCI NAPLÓ/sport ♥ Nem várt könnyű összecsapás az első osztályban szereplő kézilabdás váci lányokra szerda este Dunaújvárosban. A pénteki fantasztikus bajnoki sikert követően ismét a Kohász volt az ellenfele Szilágyi Zoltán tanítványainak, azonban ezúttal fordított pályaválasztással.

A mérkőzés folyamán a házigazdák kétszer is elhúztak négy góllal, ám a váci lányok mindig kiegyenlítették az állást.

A félidőben a házigazdák 17-16-os előnyét mutatta az eredményjelző, aztán a második játékrész elején a váciak át tudták venni a vezetést egy rövid időre, ahogy az utolsó 10 perc kezdetén is Soós Viktóriáék előnyét mutatta a fényújság, azonban az utolsó öt percből a hazaiak jöttek ki jobban, így az EHF Kupa címvédője 33-32-re nyert és továbbjutott a Magyar Kupa negyeddöntőjébe: Dunaújvárosi Kohász – Ipress Center-Vác 33-32 (17-16). (fotó: duol.hu)