FOCI: Vereség az Újpesttől a 93. percben – nézze meg a mérkőzés videóösszefoglalóját!

Nem tudta folytatni nagyszerű idegenbeli szereplését NB II-es labdarúgócsapatunk és a legvégén kapott góllal vereséget szenvedett a fővárosban: Újpest B – Dunakanyar-Vác 3-2 (1-1). A mérkőzés utolsó perceiben kétszer is meccslabdát puskázott el a Vác. Utóbbi utáni kontrából – erősen lesgyanús helyzetből – a lilák játékosát a váci védő a büntetőterületen belül utolérte ugyan, ám csak buktatni tudta. A megítélt 11-esből aztán az egy helyett mindjárt három pontot kaparintottak meg a hazaiak (3-2).

[embedplusvideo height=”450″ width=”450″ standard=”http://www.youtube.com/v/2NZqksmdHgQ?fs=1″ vars=”ytid=2NZqksmdHgQ&width=450&height=450&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep3524″ /]